Gratka dla prenumeratorów – Płyta DVD ze szczegółami rozporządzeń

dodano: 23.02.2012 - 14:29

Do rąk naszych prenumeratorów, wraz z najnowszym numerem Strefy Jazdy, trafi płyta DVD stanowiąca zapis konferencji, na której przedstawiciele ministerstwa opowiadali o najważniejszych i najbardziej rewolucyjnych zmianach w prawie. Z płyty dowiecie się państwo: jak zmieni się sposób uzyskiwania prawa jazdy, jak będzie wyglądać karta kandydata na kierowcę, jak zmieni się obsługa administracyjna szkolenia, jak zmieni się sposób egzaminowania motocyklistów, jak będą musiały zmienić się place manewrowe, a także wielu innych rzeczy ważnych w szkoleniu kierowców.

 

Dyrektor Departamentu Transportu ministerstwa Andrzej Bogdanowicz, a także Tomasz Piętka – specjalista ministerstwa opowiadali na temat zmian, które będą nas dotyczyć od 19 stycznia 2013 roku. Z płyty dowiemy się także tego, że czeka nas informatyzacja komunikacji pomiędzy szkołami jazdy, a wydziałami komunikacji.

 

To zaledwie niewielka część niezwykle ważnych informacji, jakie znalazły się na płycie. Ponad trzygodzinne nagranie nakreśla przyszłość branży na najbliższe lata.

 

Polecamy.

 

Zaprenumeruj już dziś, a również i ty otrzymasz płytę gratis!