Lojalność nagrodzona

dodano: 24.04.2014 - 01:13

Dobiegła końca ostatnia już edycja Programu Lojalnościowego SPH Credo. O tym, że warto robić zakupy w SPH Credo przekonali się właściciele ośrodków szkolenia kierowców z Gdyni, Siemianowic i Knurowa.

 

Przez kilka lat klienci SPH Credo mogli uczestniczyć w programie lojalnościowym, w którym oprócz atrakcyjnych rabatów czekały na nich wartościowe nagrody rzeczowe. Żeby wziąć udział w ich losowaniu wystarczyło zbierać naklejki rabatowe, wklejać je do specjalnych książeczek, a na koniec roku wymyślić jeszcze hasło reklamujące materiały SPH Credo i wszystko razem wysłać pod wskazany adres. W lutym poznaliśmy laureatów konkursu.

Nagrodę główną – projektor multimedialny zdobył Bogdan Baranowski, właściciela Ośrodka Szkolenia Kierowców „Auto-Best” w Gdyni.

Pan Bogdan wypełnił wszystkie warunki konkursu i ułożył następujące hasło: „Od Tatr do Bałtyku, każdy kursant SPH Credo chwali, bo dzięki ich materiałom egzamin zdali”. Właściciel ośrodka odebrał nagrodę z rąk naszego przedstawiciela Sławomira Kujawy. Bardzo ucieszył się z faktu, że to właśnie do niego trafiła główna nagroda. Przyznał, że projektor bardzo mu się przyda. Od kilku lat bierze udział w programach lojalnościowych SPH Credo, bo bardzo podoba mu się, że oprócz ciekawych nagród rzeczowych można skorzystać z rabatów, które przyznawane są za uzbierane w książeczce naklejki. Dzięki tym rabatom mógł wydać na zakupy znacznie więcej i wyposażyć swoje sale wykładowe w nowe materiały dydaktyczne.

 

[…]